Nacionalinė vartotojų konfederacija

 

-----------------------------------------------------------------------------

Nacionalinė ekonominė-socialinė taryba

Naujienos

2015-04-02 Mokiniai kviečiami dalyvauti tarpmokykliniame konkurse ir laimėti kelionę į Europos sostinę Briuselį

„Consumer Classroom“ – projektas remiamas Europos Komisijos, pradeda savo trečiąjį kasmetinį tarpmokyklinį konkursą. Konkurso tema – Skaitmeninis turinys. Konkurse gali dalyvauti vidurinių mokyklų 12–18 metų amžiaus mokiniai iš visos Europos Sąjungos. Konkursas vyks iki 2015 m. balandžio 24 d.

2015-02-11 DĖL VARTOTOJŲ ASOCIACIJŲ ĮGALINIMO VYKDYTI ENERGETIKOS VARTOTOJŲ ŠVIETIMĄ

Valstybinės energetikos ir kainų komisijos pirmininkei

Atsiliepdami į jūsų 2015 01 15 rašte Nr.7 R2-(BIC) - 70 išdėstytą prašymą, pažymime, kad vartotojų švietimo problemas mes jau esame aptarę tiek su Komisijos administracija, tiek ir susitikime pas Komisijos pirmininkės pavaduotoją D.Biekšą 2014 m gruodžio 09 dieną. Esame jau išsakę savo nuomonę, kurią čia pakartojame:

2015-02-09 Informacija vartotojams nukentėjusiems nuo UAB"Go Planet Travel" ir UAB "Fresh travel"

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija oficialiu raštu kreipėsi į Valstybinį Turizmo departamentą prašydama pateikti informaciją dėl nukentėjusių nuo UAB „Go Planet Travel“ bendrai patirtos nuostolių sumos bei kitos informacijos. Gautame atsakyme rašoma, kad bendra turistų nuostolių suma, dėl kurios kompensavimo kreiptasi į Departamentą yra 1 790 741.977 Lt.

2015-01-30 Dabartinė situacija bei siūlymai dėl sąžiningesnių maisto produktų tiekimo grandinės dalyvių santykių

Europos institucijų bei Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos požiūris.

Auganti maisto produktų tiekimo grandinės dalyvių santykių įtampa lemia skirtingą ekonomikos raidą, ypač neigiamą žemės ūkio sektoriuje, kuris gilios visuotinės ekonomikos krizės sąlygomis patiria precedento neturinčią krizę.

Europos Komisija deda daug pastangų maisto produktų bendrajai rinkai sukurti.

Kvietimas "Go planet" vartotojams (Laikas ir vieta pakeista!)

Primename, kad susirinkimas su nukentėjusiais turistais nuo "Go Planet"
veiklos, dėl advokato dienotvarkės pasikeitimo, perkeliamas iš penktadienio į pirmadienį, 22 d. 17.30 val.

Vieta taip pat keičiama į Odminių gt.3; 2 a. Vilnius.

Nacionalinė vartotojų konfederacija
vartotojunaujienos.lt

vartotojai.eu
El.paštas konfederacija@vartotojai.eu

2014-12-13 Nacionalinė vartotojų konfederacija siekia apginti vartotojų interesus bankrutavus įmonei - UAB „Fresh Travel"

Kaip ir žadėta, konfederacija, siekdama pateikti ieškinį vos įsigaliojus Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso normoms dėl grupės ieškinio instituto dėl visų vartotojų neatgautų sumų sugrąžinimo, kviečia visus, nukentėjusius nuo UAB „Fresh Travel" bankroto atvykti 2014 m. gruodžio 16 d. 18 val.. į Vilniaus miesto savivaldybės tarybos salę, kurioje advokatų kontorų atstovai papasakos apie tolesnę proceso eigą ruošiantis teikti ieškinį, taip pat kiti aktualūs klausimai.

2014-12-01 R.Jakytė: „Dabartinė situacija turizmo rinkoje užprogramuota Turizmo įstatyme“

Lietuvos nesiliauja drebinti nuolat pasikartojantys kelionių organizatorių bankrotai, o užsienyje įkaitais tampa šimtai atostogauti išvykusių lietuvių. Plačiau apie tai video reportaže.

2014-11-19 Elektroninės parduotuvės- daugiau aiškumo ir jokių paslėptų mokesčių

e-teises2

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, Lietuvos gyventojų, perkančių ar užsakančių prekių ar paslaugų internetu, skaičius kasmet ženkliai auga – nuo 2009 metų prekės ir paslaugas internetu įsigijo daugiau tris kartus daugiau Lietuvos vartotojų. 2014 metais daugiausiai internetu pirko aprangos, avalynės, sporto prekių (15 % Lietuvos vartotojų), renginių bilietų (11 % Lietuvos vartotojų).

2014-11-18 Nacionalinė vartotojų konfederacija teisme gins nukentėjusiųjų nuo UAB „Fresh travel” vartotojų interesus

Nacionalinė vartotojų konfederacija, reaguodama į gausius vartotojų prašymus, nusprendė dėl „Freshtravel“ bankroto kreiptis į teismą ir apginti vartotojų teises į jų sumokėtų pinigų grąžinimą.

2014-11-18 Gerb.buto savininke !

Kviečiame prisijungti prie aktyvios daugiabučių namų gyventojų bendruomenės.