Nacionalinė vartotojų konfederacija

 

-----------------------------------------------------------------------------

Nacionalinė ekonominė-socialinė taryba

Naujienos

2015-01-30 Dabartinė situacija bei siūlymai dėl sąžiningesnių maisto produktų tiekimo grandinės dalyvių santykių

Europos institucijų bei Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos požiūris.

Auganti maisto produktų tiekimo grandinės dalyvių santykių įtampa lemia skirtingą ekonomikos raidą, ypač neigiamą žemės ūkio sektoriuje, kuris gilios visuotinės ekonomikos krizės sąlygomis patiria precedento neturinčią krizę.

Europos Komisija deda daug pastangų maisto produktų bendrajai rinkai sukurti.

Kvietimas "Go planet" vartotojams (Laikas ir vieta pakeista!)

Primename, kad susirinkimas su nukentėjusiais turistais nuo "Go Planet"
veiklos, dėl advokato dienotvarkės pasikeitimo, perkeliamas iš penktadienio į pirmadienį, 22 d. 17.30 val.

Vieta taip pat keičiama į Odminių gt.3; 2 a. Vilnius.

Nacionalinė vartotojų konfederacija
vartotojunaujienos.lt

vartotojai.eu
El.paštas konfederacija@vartotojai.eu

2014-12-13 Nacionalinė vartotojų konfederacija siekia apginti vartotojų interesus bankrutavus įmonei - UAB „Fresh Travel"

Kaip ir žadėta, konfederacija, siekdama pateikti ieškinį vos įsigaliojus Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso normoms dėl grupės ieškinio instituto dėl visų vartotojų neatgautų sumų sugrąžinimo, kviečia visus, nukentėjusius nuo UAB „Fresh Travel" bankroto atvykti 2014 m. gruodžio 16 d. 18 val.. į Vilniaus miesto savivaldybės tarybos salę, kurioje advokatų kontorų atstovai papasakos apie tolesnę proceso eigą ruošiantis teikti ieškinį, taip pat kiti aktualūs klausimai.

2014-12-01 R.Jakytė: „Dabartinė situacija turizmo rinkoje užprogramuota Turizmo įstatyme“

Lietuvos nesiliauja drebinti nuolat pasikartojantys kelionių organizatorių bankrotai, o užsienyje įkaitais tampa šimtai atostogauti išvykusių lietuvių. Plačiau apie tai video reportaže.

2014-11-19 Elektroninės parduotuvės- daugiau aiškumo ir jokių paslėptų mokesčių

e-teises2

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, Lietuvos gyventojų, perkančių ar užsakančių prekių ar paslaugų internetu, skaičius kasmet ženkliai auga – nuo 2009 metų prekės ir paslaugas internetu įsigijo daugiau tris kartus daugiau Lietuvos vartotojų. 2014 metais daugiausiai internetu pirko aprangos, avalynės, sporto prekių (15 % Lietuvos vartotojų), renginių bilietų (11 % Lietuvos vartotojų).

2014-11-18 Nacionalinė vartotojų konfederacija teisme gins nukentėjusiųjų nuo UAB „Fresh travel” vartotojų interesus

Nacionalinė vartotojų konfederacija, reaguodama į gausius vartotojų prašymus, nusprendė dėl „Freshtravel“ bankroto kreiptis į teismą ir apginti vartotojų teises į jų sumokėtų pinigų grąžinimą.

2014-11-18 Gerb.buto savininke !

Kviečiame prisijungti prie aktyvios daugiabučių namų gyventojų bendruomenės.

2014-10-27 Kviečiame į seminarą „Gerinkime daugiabučių namų aplinką“

Vilniuje vyks seminaras „Gerinkime daugiabučių namų aplinką“, kurį organizuoja Nacionalinė vartotojų konfederacija ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Bendrais Europos Komisijos ir valstybių narių veiksmais siekiama didesnės internetinius žaidimus perkančių vartotojų apsaugos

Gavusios daugybę skundų dėl internetinių žaidimų papildinių pirkimo, ypač dėl papildinių, kuriuos netyčia nusipirko vaikai, ES šalių nacionalinės institucijos pradėjo bendradarbiauti su Europos Komisija, kad išspręstų šią problemą.

1. DĖL ADVOKATŲ VEIKLOS PAŽEIDIMŲ BEI ADVOKATŲ VEIKLOS ETIKOS NESILAIKYMO 2. DĖL NOTARINIŲ VEIKSMŲ ATLIKIMO

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija, gavo informacijos apie advokatų veiklos pažeidimus, nesiskaitymą su šios profesijos standartais ir elementariu padorumu. Kadangi Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija visokeriopai prisideda prie žmogaus teisių gynimo ir užtikrinimo, kreipiames į Gerbiamą Lietuvos Respublikos Prezidentę šiuo pranešimu apie tai, kad Lietuvoje pažeidžiamos svarbiausios ir tarptautiniu mastu ginamos žmogaus teisės į teisingą ir objektyvų teismą.

*** *** *** *** *** *** *** *** ***