Nacionalinė vartotojų konfederacija

 

-----------------------------------------------------------------------------

Nacionalinė ekonominė-socialinė taryba

Naujienos

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija įgyvendino programą „Lietuvos teismų praktikos energijos t

Mums džiugu, kad Valstybinė energetikos inspekcija atsiuntė padėką, kurioje dėkoja Lietuvos nacionalinei vartotojų federacijai ir jos ekspertams Algirdui Glodeniui, Mariui Laurinaičiui ir Juriui Petreikiui už išsamias pastabas ir išvadas – sakė Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos prezidentė Alvita Armanavičienė.

Dėl visuomenės apsaugojimo nuo tabako dūmų

Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos pozicija

Pritardami rūkymo ribojimui norime atkreipti dėmesį į tai, kad dabartinis Tabako kontrolės įstatymas neapsaugo visuomenės nuo tabako dūmų. Prieš rūkymo ribojimą ne kartą pasisakė asociacijos, finansuojamos tabako pramonės atstovų. Matyt jų veikla davė rezultatų.

LR Sveikatos ministrui

Gerbiamas ministre,

Mes norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad Europos aukšto lygio farmacijos forumo (HLPF) (toliau - Forumas) darbo grupės –„ Informacija pacientams“ (toliau - ITP) darbas kelia susirūpinimą Europos vartotojų organizacijoms.

Kadangi Forume dalyvauja visi ES Sveikatos ministrai, Jūs, turbūt, žinote, kad Forumo tikslas yra įvertinti Europos farmacijos sektoriaus konkurencingumą.

Vadovas apie prekių ir paslaugų pirkimą ES

Jūs, kaip Europos Sąjungos pilietis, turite tokių teisių ir galimybių, apie kurias galbūt ne visada nežinote. Pavyzdžiui, ar žinojote apie tai, kad ir kurioje ES šalyje (1) bepirktumėte prekių ar paslaugų, Jums yra suteikiamos tam tikros teisės, ginančios Jus – vartotoją – nuo nesąžiningų sutarčių sąlygų?

Nauja interneto svetainė

Nacionalinė vartotojų konfederacija dalyvauja tarptautiniame projekte dėl vaikų apsaugos naudojantis internetu. Aplankykite projekto svetainę: http://www.onlinechildprotection.org bei lietuvišką jos versiją.