DĖMESIO! NUKENTĖJUSIUS TURISTUS KVIEČIAME JUNGTIS PRIE GRUPĖS IEŠKINIŲ!

“Nacionalinė vartotojų konfederacija“ informuoja vartotojus, įsigijusius keliones per bet kurį kelionių organizatorių, ir dėl susiklosčiusių aplinkybių, kuomet Lietuvos Respublikos teritorijoje buvo paskelbtas karantinas, neturėjo galimybės pasinaudoti kelionių organizatorių teikiamomis paslaugomis ir išvykti į suplanuotą kelionę bei nori atgauti sumokėtas pinigines lėšas iš kelionių organizatorių, yra kviečiami jungtis prie grupės ieškinių.

Vartotojai siekdami prisijungti prie grupės ieškinių dėl piniginių lėšų grąžinimo kviečiami teikti skundą informacinėje sistemoje:http://www.vartotojuskundai.lt. Pateikiant skundą nepamirškite nurodyti savo kontaktinių duomenų: vardo, pavardės, telefono numerio ir elektroninio pašto adreso, kad Nacionalinės vartotojų konfederacijos atstovai galėtų su Jumis susisiekti dėl Jūsų pateikto skundo.

Vartotojams, pageidaujantiems prisijungti prie grupės ieškinių ir rašantiems skundą dėl kelionių organizatoriaus nesuteiktų paslaugų ir norintiems atgauti sumokėtas pinigines lėšas, kartu su skundu portale www.vartotojuskundai.lt prašome pateikti:

1. Pirkimo sutartį (kartu su priedais) sudarytą su kelionių organizatoriumi;

2. Mokėjimus pagrindžiančius dokumentus (kasos čekius, kvitus, mokėjimo pavedimo kopijas ir kitus dokumentus pagrindžiančius piniginių lėšų sumokėjimo faktą);

3. Kitus turimus dokumentus susijusius su įsigyta, bet neįvykusia kelione.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į Nacionalinę vartotojų konfederaciją telefonu +370 621 30103, +370 686 25661  ir el. p. vartotojai@kazanavicius.lt, info@vartotojuskundai.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *